Na czym polega działanie spalaczy tłuszczu?
Spalacze tłuszczu to środki, których zadaniem jest zwiększenie tempa spalania niechcianej tkanki tłuszczowej. Dostępne dzisiaj spalacze tłuszczu cechują się dwupłaszczyznowym działaniem. Zwiększają produkcję ciepła. Poprawiają również wydolność organizmu dzięki czemu możliwy jest intensywniejszy wysiłek fizyczny. Stawiając spalacze tłuszczu, powinno się jednak pamiętać, że zawsze muszą być połączone z treningiem i zbilansowaną dietą. W przeciwnym wypadku trudno oczekiwać spektakularnych efektów.

Skuteczność spalaczy tłuszczu, czyli składniki mają znaczenie .

Produkowane aktualnie na rynku spalacze tłuszczu to wysokiej jakości suplementy diety, które cechują się zawartością substancji aktywnych. To właśnie dzięki nim osoby zażywające spalacze tłuszczu osiągają obiecywane przez producentów efekty. Do najczęściej stosowanych substancji zalicza się:
-kofeinę;
-L-karnitynę;
-zieloną herbatę;
-kapsaicynę;
-zieloną kawę;
-johimbinę.

Kofeina to nie tylko kawa
Kofeina to chyba wszystkim znana substancja, która wykazuje działanie stymulujące organizm. Dzięki niej znika zmęczenie. Dla osób toczących walkę z niechcianą tkanką tłuszczową kofeina ma bardzo duże znaczenie. Sprawia bowiem, że tempo metabolizmu zostaje istotnie zwiększone. Kofeina sprawia, że nasz organizm zużywa zdecydowanie większe pokłady energii. To właśnie dlatego po kofeinę sięgają z chęcią producenci opisywanych suplementów diety – https://www.steroid.pl/.

L-karnityna
Jest to bardzo częsty składnik spalaczy tłuszczu . Dzięki niej nasz organizm zdecydowanie skuteczniej radzi sobie z kwasami tłuszczowymi. Przyspiesza ona rozpad kwasów tłuszczowych które tworzą niechcianą tkankę tłuszczową.

Zielona herbata : nie tylko napój
Zielona herbata jest cechującym się bardzo silnym działaniem antyoksydantem, który doskonale sprawdza się także w spalaczach tłuszczu. Dodatek zielonej herbaty to jeszcze bardziej przyspieszona termogeneza. Na skutek tego nasz organizm znacznie szybciej spala tkankę tłuszczową. Warto dodać, że zielona herbata wykazuje również działanie pobudzające. Pomaga walczyć z nadmierną sennością.

Kapsaicyna
To substancja, która bez wątpienia bardzo dobrze znana jest wszystkim fanom ostrych przypraw. Znajduje się w ostrej papryce i to właśnie dzięki niej tak porządnie piecze ona nasz język. Kapsaicyna sprawia, że przemiana materii zostaje mocno przyspieszona. Jej dodatek do spalaczy tłuszczu to również o wiele większy wydatek energetyczny organizmu.

Zielona kawa
To substancja, której rola w walce z nadmierną tkanką tłuszczową jest bardzo duża. Dzięki niej podczas aktywności fizycznej nasz organizm zużywa o wiele więcej energii, co oznacza większą ilość spalanych kalorii. Wszystko za sprawą substancji, jaką jest kwas chlorogenowy, który znajduje się w zielonej kawie. Zielona kawa coraz częściej stanowi dodatek do spalaczy tłuszczu.

Dodaj komentarz