Penis to prawdziwy symbol męskości. Niestety, wielu mężczyzn nie jest zadowolonych z rozmiarów swojego przyrodzenia. Jak się jednak okazuje aktualnie w sprzedaży dostępne są odznaczające się wysoką jakością preparaty o naturalnym składzie, z pomocą których każdy pan może cieszyć się penisem pokaźnych rozmiarów. Jak działają? Jakie substancje producenci wykorzystują najczęściej? Czy ich zażywanie jest naprawdę bezpieczne? Na te pytania odpowiedź znajduje się poniżej .

Suplementy na powiększenie penisa a bezpieczeństwo

Produkowane obecnie suplementy diety bez względu na przeznaczenie – przechodzą szereg badań oraz testów. Sprawia to, że osoby , które podjęły decyzję o ich stosowaniu mogą być pewne, że nie stanowią one żadnego zagrożenia dla zdrowia. Oczywiście zawsze należy dokładnie przeczytać ulotkę, którą producent dołączyć do opakowania. Producent podaje istniejące przeciwwskazania , które nie pozwalają na stosowanie suplementu. Co ważne, należy pamiętać, aby zażywać suplement zgodnie ze wskazaniami producenta i nigdy samodzielnie nie podejmować decyzji o zwiększeniu dawki – https://www.poradylekowe.pl/member-xxl/

Skład preparatów mających powiększać penisa
Producenci suplementów , których działanie ukierunkowane jest na powiększenie członka najczęściej wykorzystują podobne substancje. W składzie takich preparatów znajdują się bardzo często:
-miłorząb japoński;
-żeń-szeń;
-palmę sabałową;
-głóg;
-kaniankę.

Miłorząb japoński
To jedno z najstarszych drzew, jakie obecnie spotkać można na ziemi. Od wieków wykorzystywany z uwagi na właściwości lecznicze. Ekstrakt z miłorzębu bardzo dobrze wpływa na krążenie. To właśnie dlatego niezwykle często dodawany jest do preparatów, których celem jest zwiększenie członka.

Żeń – szeń
To substancja, która obecna jest nie tylko w preparatach powiększających penisa, ale również w tych, które mają rozprawić się z problemami z erekcją. Żeń – szeń poprawia krążenie krwi. Poprawia także jakość nasienia. W związku z tym preparaty z żeń – szeniem zaleca się nie tylko tym panom ,którzy chcą mieć większego członka, ale również tym, którzy marzą o potomstwie. Trzeba podkreślić, że roślina ta zwiększa ochotę na seks.

Palma sabałowa
To roślina, która naturalnie występuje w Stanach Zjednoczonych. Doskonale radzi sobie ze stanami zapalnymi, usuwa skurcze mięśni. Jest doceniana także za korzystny wpływ na poziom libido. Świetnie sprawdza się w środkach, które mają za zadanie powiększać męskie przyrodzenie.

Głóg
To drzewo powszechnie występujące również na terenie naszego kraju. W lecznictwie sięga się zarówno po owoce, jak i kwiaty. Głóg usprawnia procesy krążenia, pozytywnie wpływa na serce. To bardzo częsty dodatek do suplementów mających za zadanie powiększyć przyrodzenie.

Wybór suplementów , które powiększają męskie członki jest dzisiaj naprawdę duży. Kupić je można w dobrych sex shopach , a także niejednej aptece. Zanim zaczniemy je stosować, należy jednak zapoznać się z informacjami producenta, w których znajdują się między innymi ewentualne przeciwwskazania.

Dodaj komentarz