Sok Noni jest przygotowywany z morwy indyjskiej, czyli rośliny leczniczej pochodzącej z Polinezji. Polinezyjczycy od wieków wykorzystują noni jako lek na wszystko. Na bazie noni przygotowuje się wiele produktów spożywczych, m.in. sok. Jakie ma on właściwości dla zdrowia człowieka?
Medycyna naturalna
Noni, czyli morwa indyjska jest surowcem leczniczym, wykorzystywanym od bardzo dawna w medycynie ludowej Polinezji. Dobroczynne właściwości mają w zasadzie wszystkie części tej szczególnej rośliny, choć najczęściej w celach leczniczych stosuje się owoce noni.
Lecznicze działanie suplementu
Sok z noni to środek uniwersalny do leczenia chorób różnego pochodzenia. Jego twórcy twierdzą nawet, że specyfik ten może być skutecznym lekiem na wszelkiego rodzaju nowotwory i raka. Leczy cukrzycę, choroby serca, zapobiega reumatycznym bólom, łuszczycy, alergiom, infekcjom zatok, bólom miesiączkowym, wrzodom żołądka, jest świetny na urazy, skręcenia, przeziębienie, grypę, zapalenie stawów, czy infekcje zatok i bóle głowy.
Noni ma potencjalne działanie lecznicze, także w zakresie leczenia nowotworów. Zawiera związki, które mogą hamować procesy chemiczne, w wyniku których nowotwór się rozrasta, obejmując we władanie dotychczas zdrowe komórki.

Dodaj komentarz